Press "Enter" to skip to content

У межах ініціативи Олени Зеленської україномовний аудіогід запрацював у Версалі

16 квітня 2021 року – 20:07

Під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Французької Республіки перша леді Олена Зеленська запустила україномовний аудіогід у Версальському палаці.

 «Ми наполегливо працювали дев’ять місяців, щоб після закінчення карантинних обмежень всі охочі відвідувачі Версальського палацу змогли почути екскурсію українською мовою. Це вже наш чотирнадцятий україномовний аудіогід, і до кінця року ми плануємо запуск ще щонайменше семи аудіогідів», – зазначила Олена Зеленська. Запуск аудіогіда став можливим завдяки підтримці Посольства України у Французькій Республіці, Міністерства закордонних справ України, а також перекладачці Ірині Дмитришин, акторам дубляжу Юрію Соскову та Марині Локтіоновій.

 За словами дружини Президента України, у планах – розширити список україномовних аудіогідів, запустивши їх у лондонському Тауері, Національному природознавчому музеї в Берліні, музейному комплексі Ватикану, Меморіальному комплексі історії Голокосту – Яд Вашемі, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані.

Робочий візит Президента України до Французької Республіки

16 квітня 2021 року – 13:28

Робочий візит Президента України до Французької Республіки

16 квітня 2021 року – 13:28

Під час робочого візиту до Франції Президент Володимир Зеленський обговорив безпекову ситуацію на сході України з Президентом Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Ангелою Меркель, яка брала участь у зустрічі у форматі відеозв’язку, 16 квітня 2021 року.

Джерело: http://www.president.gov.ua/news/u-mezhah-iniciativi-oleni-zelenskoyi-ukrayinomovnij-audiogid-68037

Підписуйся на наш Telegram канал та Twitter будь в курсі останніх подій першим.
More from Важливі подіїMore posts in Важливі події »

Comments are closed.